top of page
sonn (1)13.png

Nesa Travel 2021 yılında bireysel ve kurumsal ihtiyaçlara özel çözümler geliştirmek amacıyla kurulmuştur. Nesa Travel A grubu Türsab belgesi ile müşterilerine hizmet vermektedir. Nesa Travel Profesyonel Kadrosu ile müşterilerine sıkıntısız hizmeti misyon haline getirmiştir.

Yurtiçinde ve kisa bir süre içinde dünya genelinde iletişimde olduğumuz çözüm ortaklarımız, konusunda deneyimli, uzman ve dinamik ekibimizle yurtiçi ve yurtdışında birçok firmaya kurumsal ve bireysel hizmet sunarken en uygun bütçe yönetimiyle, en kaliteli hizmeti ve maksimum müşteri memnuniyetini hedefleriz.

Bilgi ve deneyimimizle takım çalışmasının ve güçlü iletişimin başarıya giden yolun en önemli basamakları olduğuna inanarak sorumluluk bilinci ve motivasyonu yüksek, takipçi, başarıya olan tutkusu ile her zaman gelişime ve değişime açık takım arkadaşlarımızla sizlere hizmet vermekten memnuniyet duymaktayız.
 

Rehberlerimiz;

Rehberlerimizin hepsi profesyonel rehber olup Turizm Bakanlığına bağlı lisanslı rehberlerdir ve her biri alanında uzman, tecrübeli, gerekli bilgi ve  donanıma sahip siz misafirlerimizin tatillerinden memnun kalmaları için devamlı olarak yardıma hazır ve isteklidirler.

Nesa logo tekst.png
TURSAB-logo-B2BC2894A9-seeklogo.com.png

A-13693

Duayeri mahallesi İstiklal caddesi no 71/8       Ürgüp Nevşehir 
     00 90 384 502 46 45
       
     00 90 532 679 78 50
       
     info@nesatravel.com

images.png
email_icon_with_arrow_vector_eps10_312854.jpeg
  • Instagram
  • Facebook
  • TikTok
bottom of page